Kričíš aj ty?

https://youtu.be/XvWBl38wyMs Video performancia ukazujúca skutočné pocity, ktoré veľa ľudí prekonáva v sebe, či už počas osobnostných kríz alebo z uviaznutia na jednom mieste ale aj iných problémov. Všetci chceme žiť podľa seba, ale aj tak sa riadime názormi ostatných. Sme väzňami a dozorcami nad sebou zároveň. Skľučujúco uväznení našim vlastným egom, ktoré nás len málokedy pustí preč z klietky. Krik, nárek alebo zúfalé činy nás veľa krát uisťujú že aj my sme len ľudia a že stále máme pocity, emócie a hlavne vlastnú vôľu, vlastný názor, ktorý môžeme vyjadriť.

Vo video performance ukazuje autor realitu, ktorú len málokedy a málokto naozaj vyjadrí, krikom ktorý či už je interný alebo aj externý vyjadrujeme neuspokojenie so súčasným stavom, niekedy sami nepočujeme náš vnútorný krik a objavuje ho v nás až naše okolie. K tomu všetkému pridané hovorené slová upresňujú autorov názor na vnútornú nespokojnosť nás samotných. Je možné sám riadiť auto svojich pocitov? Alebo je to len zhluk náhodných skutočností na základe prežitých momentov prejavujúcich sa hnevom, plačom, ale aj šťastím a spokojnosťou.

Vyjadrením autora záleží len na Vás samotných, čo chcete a čo nechcete. Vy ste strojcom, vodičom, vlastným osudom. Síce veľa pocitov v nás samotných nie sme schopný ovplyvniť sme ale schopný ovplyvniť naše reakcie na dané emócie a vysporiadanie sa s nimi, je to hra života, žiť s nimi, a naučiť sa hru pocitov čo najlepšie dokážeme.
Komentáre

Žiadne komentáre

Pridať komentár